Наші друзі
українські та закордонні музиканти, які не словом, а ділом підтримують День Вуличної Музики
Святослав Вакарчук
гурт "Океан Ельзи"
23.03.2014 разом з Іреною Карпою представляв Україну на ключовій зустрічі з засновником Дня Вуличної Музики Андрюсом Мамонтовасом у Вільнюсі.
У 2014 році разом з Денисом Дудко (бас-гітарист гурту "Океан Ельзи") виступив на першому ДВМ у Києві, підтримавши фестиваль на старті. У 2017 році надав в підтримку ДВМ унікальні вінілові платівки та музичний диск "Океан Ельзи" з автографом.
Ірена Карпа
гурт "Qarpa"
"хресна мама" Дня Вуличної Музики в Україні. Саме до неї звернувся литовський громадський активіст Нікодим Щигловський, який запропонував створити спільний простір між Литвою і Україною у 2014 році. Гурт "Qarpa" виступав на фестивалі День Вуличної Музики у 2014, 2015 та 2016 рр.
У 2017 р. співачка надала в підтримку фестивалю власні музичні диски та дитячі книжки "День всіх білок" з автографами, а також провела читання на дитячій локації.
ONUKA
електронний український гурт
лідерка гурту "ONUKA" Ната Філатова два роки поспіль знімалась у промо-роликах фестивалю ДВМ.
У 2017 році надала в підтримку ДВМ власні речі, мерч гурту та музичні диски, які були успішно продані на краудфандинговій платформі фестивалю. Всі кошти були витрачені на організацію фестивалю День Вуличної Музики 2017.
The Maneken
український pop- та rock-гурт
лідер гурту Євген Філатов два роки поспіль знімався у промо-роликах фестивалю День Вуличної Музики.
У 2017 році надав в підтримку ДВМ свій мерч та музичні диски, які були успішно продані на краудфандинговій платформі фестивалю. Всі кошти були витрачені на організацію фестивалю День Вуличної Музики 2017.
IVAN DORN
співак
У 2017 році IVAN DORN та артисти лейблу MASTERSKAYA підтримали День Вуличної Музики і організувала свою повноціну локацію на Поштовій площі. Також MASTERSKAYA надали свій лот - звукозаписуючу сесію та урок вокалу з CONSTANTINE в підтримку Дня Вуличної Музики.
ALLOISE
українська soul-співачка
знялась в промо-ролику на підтримку фестивалю і виступила на Дні Вуличної Музики 2017.
Надала в підтримку ДВМ свої музичні диски. Зібрані з продажу кошти були витрачені на організацію фестивалю День Вуличної Музики 2017.
Leo Mantis
музикант, співак
Музикант, якого, як і постійного резиданта фестивалю День Вуличної Музики Христину Соловій, продюсує Святослав Вакарчук, у 2018 році виступив на main stage фестивалю День Вуличної Музики.
Ольга Полякова
українська pop-співачка
надала в підтримку фестивалю День Вуличної Музики 2017 власний мерч. Зібрані з продажу кошти були витрачені на проведення фестивалю День Вуличної Музики 2017.
Biplan
литовський rock- та pop-гурт
у 2014-2015 рр. "Biplan" двічі відвідував Україну з метою виступу на Дні Вуличної Музики.
У 2017 гурт "Biplan" надав свої музичні диски з автографами. Зібрані з продажу кошти були витрачені на організацію фестивалю День Вуличної Музики 2017.
Ray Band
український гурт
гурт Ray Band - постійні резиденти фестивалю День Вуличної Музики, які щороку радують гостей свята своїми виступами. У 2018 році музиканти також надали свої лоти в підтримку фестивалю.
Антон Слєпаков
гурт "ВАГОНОВОЖАТЫЕ"
В 2017 році надав в підтримку фестивалю День Вуличної Музики власний мерч та книгу з віршами. Завжди відвідує подію.
Alina Pash
українська співачка
У 2018 році Alina Pash виступила на main stage фестивалю День Вуличної Музики, а також надала в підтримку фестивалю свій лот - похід на каву і майстер-клас по стилю.
Dakh Daughters
українське фрік-кабаре
у 2016-2017 рр. гурт "Dakh Daughters" знімався в промо-роликах на підтримку фестивалю День Вуличної Музики. У 2017 році дівчата надали фестивалю музичні диски з автографами. Зібрані з продажу кошти були витрачені на організацію фестивалю ДВМ 2017.
Хамерман Знищує Віруси
український пранк-гурт
в 2017 році гурт надав в підтримку фестивалю День Вуличної Музики музичні диски з автографами. Зібрані з продажу кошти були витрачені на організацію фестивалю ДВМ 2017.
Христина Соловій
українська співачка
резидентка Дня Вуличної Музики 2015, 2016, 2017. Щороку готує для виступу на ДВМ спеціальну програму та збирає на свої виступи цілі натовпи шанувальників.
У 2017 році надала в підтримку ДВМ власні музичні диски. Зібрані з продажу кошти були витрачені на організацію фестивалю.
Правиця
український гурт
"Правиця" - резиденти фестивалю День Вуличної Музики 2014, 2015, 2016, 2017. Знімались у всіх промо-роликах фестивалю. У 2017 році надали в підтримку Дня Вуличної Музики власні диски з автографами та можливість сходити до них на репетицію. Всі виручені кошти були витрачені на організацію ДВМ 2017.